Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH condiment organizer bins.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO042BKS21 condiment organizer bins
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO042BKS21 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Dots Holder
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO042BKS21 |
| Manufacturer Part # | BHO042BKS21 |
| Long Side | 9" |
| Short Side | 6" |
| Color | Black |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 2.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 3.08 lbs |
| UPC | 840291039804 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO042BKS21, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Dots Holder, 9" x 6" x 2-1/4", large, streamlined, rectangle, stainless steel, matte black (Packed By: 4 Each Per Case)
