Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH menu card holders and number stands.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO029BBB23 menu card holders and number stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO029BBB23 Accessories Menu/Sign Holder 2-1/4" X 3/4" X 3/4" Bamboo
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO029BBB23 |
| Manufacturer Part # | BHO029BBB23 |
| Height | 3" (and Under) |
| Width / Diameter | 1 - 4 Inches |
| Type | Menu / Card Holder |
| Material (Base) | Wood |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.44 lbs |
| UPC | 840291017611 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO029BBB23, Accessories Menu/Sign Holder, 2-1/4" x 3/4" x 3/4", bamboo (Packed By: 12 Each Per Case)
