Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH display stand parts & accessories.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO027BSS22 display stand parts & accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO027BSS22 Promotional Pricing May Be Available! Contact Your FOH® Sales Representative For Details! Buffetware Riser/Trivet
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO027BSS22 |
| Manufacturer Part # | BHO027BSS22 |
| Height | 5.25" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 4.36 lbs |
| UPC | 840291018267 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO027BSS22, Promotional pricing may be available! Contact your FOH® sales representative for details! Buffetware Riser/Trivet, 11-1/2" x 11-1/2" x 5-1/4", tall, for riser, square, stainless steel, (fits most FOH 7"-12" diameter) (Packed By: 6 Each Per Case)
