Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH menu card holders and number stands.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BHO001BCZ23 menu card holders and number stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BHO001BCZ23 Accessories Menu/Sign Holder 1-1/2" X 3/4" X 3/4" Brushed Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BHO001BCZ23 |
| Manufacturer Part # | BHO001BCZ23 |
| Width / Diameter | 1 - 4 Inches |
| Type | Menu / Card Holder |
| Height | 3" (and Under) |
| Material (Base) | Stainless Steel |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 4 lbs |
| UPC | 840291002280 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BHO001BCZ23, Accessories Menu/Sign Holder, 1-1/2" x 3/4" x 3/4", brushed stainless steel (Packed By: 12 Each Per Case)
