Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dish parts & accessories.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BDT006BSS18 chafing dish parts & accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BDT006BSS18 Smart Buffet Ware® Food Pan Drip Tray 10.25" X5" Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BDT006BSS18 |
| Manufacturer Part # | BDT006BSS18 |
| Material | Metal |
| Type | Drip Tray |
| Height | 0.75" |
| Width | 5" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 0.88 lbs |
| UPC | 840291070364 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BDT006BSS18, Smart Buffet Ware® Food Pan Drip Tray, 10.25" x5", Stainless Steel, Rectangle, Silver, Pans (Packed By: 1 Each)

