Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH dry products dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BDI023MUM18 dry products dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BDI023MUM18 Smart Buffet Ware® Hi-Line Dry Food Dispenser 4 Qt.
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BDI023MUM18 |
| Manufacturer Part # | BDI023MUM18 |
| Type | Countertop |
| Base Construction | Plastic Base |
| Dispenser Qty | 1 Dispenser |
| Height | 24" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 8.86 lbs |
| UPC | 840291070234 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BDI023MUM18, Smart Buffet Ware® Hi-Line Dry Food Dispenser, 4, qt., Single, Ice, Multimaterial, Rectangle, Multicolor, T-Collection (Packed By: 1 Each)
