Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH dry products dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BDI019MUM18 dry products dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BDI019MUM18 Smart Buffet Ware® Odin Dry Food Dispenser 4 Qt.
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BDI019MUM18 |
| Manufacturer Part # | BDI019MUM18 |
| Type | Countertop |
| Dispenser Qty | 1 Dispenser |
| Base Construction | Stainless Steel Base |
| Width | 7.75" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 9.48 lbs |
| UPC | 840291070197 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BDI019MUM18, Smart Buffet Ware® Odin Dry Food Dispenser, 4, qt., Single, Multimaterial, Round, Multicolor, Odin (Packed By: 1 Each)
