Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH non-insulated beverage dispensers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BDI016MUM18 non-insulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BDI016MUM18 Smart Buffet Ware® Domino Milk Dispenser 5.25 Qt. Multimaterial
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BDI016MUM18 |
| Manufacturer Part # | BDI016MUM18 |
| Base Material | Stainless Steel |
| Style | Single |
| Height | 18" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 17.24 lbs |
| UPC | 840291070166 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BDI016MUM18, Smart Buffet Ware® Domino Milk Dispenser, 5.25 qt., Multimaterial, Square, Multicolor, Domino (Packed By: 1 Each)

