Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH coffee chafer urns.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BDI003MUM18 coffee chafer urns
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BDI003MUM18 Smart Buffet Ware® Natural Coffee Station 12 Qt. Truffle
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BDI003MUM18 |
| Manufacturer Part # | BDI003MUM18 |
| Finish | Stainless Steel |
| Height | 20.5" |
| Width | 11.75" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 18.96 lbs |
| UPC | 840291070036 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BDI003MUM18, Smart Buffet Ware® Natural Coffee Station, 12 qt., Truffle, Multimaterial, Square, Multicolor, Natural (Packed By: 1 Each)
