Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH coffee chafer urns.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BDI002MSS18 coffee chafer urns
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BDI002MSS18 Smart Buffet Ware® Coffee Urn 4.75 Qt. Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BDI002MSS18 |
| Manufacturer Part # | BDI002MSS18 |
| Finish | Stainless Steel |
| Height | 15.25" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 8.82 lbs |
| UPC | 840291070029 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BDI002MSS18, Smart Buffet Ware® Coffee Urn, 4.75 qt., Stainless Steel, Round, Silver (Packed By: 1 Each)
