Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH stationary sneeze guards.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BCV019CLG18 stationary sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BCV019CLG18 Smart Buffet Ware® Eco Trolley Sneeze Guard Double Sided Glass
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BCV019CLG18 |
| Manufacturer Part # | BCV019CLG18 |
| Type | Double-sided |
| Width (side - side) | 62" - 67" |
| Height | 17.75" |
| Width | 21.25" |
| Depth | 64.25" |
| UPC | 840291077523 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BCV019CLG18, Smart Buffet Ware® Eco Trolley Sneeze Guard - Double Sided, Glass, Clear (Packed By: 1 Each)
