Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH cart covers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BCV015FRT18 cart covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BCV015FRT18 Smart Buffet Ware® Chafer Transport Trolley Cover 38.5" X 27.25"
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BCV015FRT18 |
| Manufacturer Part # | BCV015FRT18 |
| Height | 61" |
| Length | 38" |
| Width (side - side) | 28" |
| Weight | 11.02 lbs |
| UPC | 840291069993 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BCV015FRT18, Smart Buffet Ware® Chafer Transport Trolley Cover, 38.5" x 27.25", PVC, Rectangle, Frosted (Packed By: 1 Each)
