Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH soup tureens.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BCH162BSS18 soup tureens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BCH162BSS18 Smart Buffet Ware® Bain-Marie 4.5 Qt. Stainless Steel With Solid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BCH162BSS18 |
| Manufacturer Part # | BCH162BSS18 |
| Handle | Without Handles |
| Cover | With Cover |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 8.5" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 9.5" |
| UPC | 840291072009 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BCH162BSS18, Smart Buffet Ware® Bain-Marie 4.5 qt., Stainless Steel, with Solid, Lid, Stainless Steel, Round, Silver, Pans (Packed By: 1 Each)
