Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dishes.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BCH159MUM18 chafing dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BCH159MUM18 Smart Buffet Ware® Domino Sauce Chafer 1 Qt. Domino (includes One BHO151WHP18 8.25" Round X 2.5" Porcelain Food Pan 1 Qt)
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BCH159MUM18 |
| Manufacturer Part # | BCH159MUM18 |
| Heat | Canned |
| Shape | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Cover | Roll Top |
| Height | 12.25" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 15.43 lbs |
| UPC | 840291069818 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BCH159MUM18, Smart Buffet Ware® Domino Sauce Chafer, 1 qt., Domino (includes one BHO151WHP18 8.25" Round x 2.5" Porcelain Food Pan, 1 qt) (Packed By: 1 Each)

