Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dish parts & accessories.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BCH057MUS98 chafing dish parts & accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BCH057MUS98 Smart Buffet Ware® Full Size Stainless Steel Soup Station Kit With Solid Lid
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BCH057MUS98 |
| Manufacturer Part # | BCH057MUS98 |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Soup Station Kit |
| Height | 9" |
| Width | 13.25" |
| Depth | 21" |
| UPC | 840291068798 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BCH057MUS98, Smart Buffet Ware® Full Size Stainless Steel Soup Station Kit with Solid Lid, includes one BCH054MSS18 21" x 13.25" Stainless Steel Soup Station Collar and one BCH162BSS18 4.4 qt Stainless Steel Bain-Marie with Solid Lid [Kitted] (Packed By: 1 Each)
