Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dish parts & accessories.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BCH044BSS18 chafing dish parts & accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BCH044BSS18 Smart Buffet Ware® Smart W Magnetic Fuel Holder Double Stainless Steel
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BCH044BSS18 |
| Manufacturer Part # | BCH044BSS18 |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 5" |
| Width | 10" |
| Depth | 5" |
| UPC | 840291068668 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BCH044BSS18, Smart Buffet Ware® Smart W Magnetic Fuel Holder, Double, Stainless Steel, Rectangle, Silver, Smart W (Packed By: 1 Each)
