Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dishes.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BCH024MSS18 chafing dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BCH024MSS18 Smart Buffet Ware® Chafer And Food Pan 6.5 Qt.
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BCH024MSS18 |
| Manufacturer Part # | BCH024MSS18 |
| Cover | Roll Top |
| Heat | Canned |
| Shape | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 18.5" |
| Width | 20.25" |
| Depth | 20.25" |
| Weight | 29.32 lbs |
| UPC | 840291068460 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BCH024MSS18, Smart Buffet Ware® Chafer and Food Pan, 6.5, qt., Round, Silver (includes one BHO160MUS18 15" Round x 2.5" Stainless Food Pan, 6.5 qt) (Packed By: 1 Each)

