Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dishes.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BCH006MSS18 chafing dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BCH006MSS18 Smart Buffet Ware® Smart W Chafer 4.8 Qt. Round With Stainless Steel Lid And Food Pan
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BCH006MSS18 |
| Manufacturer Part # | BCH006MSS18 |
| Shape | Round |
| Cover | Hinged Cover |
| Induction | Induction Ready |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 7" |
| Width | 15" |
| Depth | 15" |
| Weight | 15.3 lbs |
| UPC | 840291068286 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BCH006MSS18, Smart Buffet Ware® Smart W Chafer 4.8 qt., Round, with Stainless Steel Lid and Food Pan, Silver (Packed By: 1 Each)
