Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH chafing dishes.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BCH003MSS18 chafing dishes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BCH003MSS18 Smart Buffet Ware® Smart Chafer 6.9 Qt. Round With Tempered Glass Lid And Food Pan
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BCH003MSS18 |
| Manufacturer Part # | BCH003MSS18 |
| Cover | Hinged Cover |
| Induction | Induction Ready |
| Shape | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 8" |
| Width | 20" |
| Depth | 20" |
| UPC | 840291068255 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BCH003MSS18, Smart Buffet Ware® Smart Chafer 6.9 qt., Round, with Tempered Glass Lid and Food Pan, Silver (Packed By: 1 Each)
