Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china bowls 33-64 oz.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BBO034MUP20 china bowls 33-64 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BBO034MUP20 Kiln® Bowl 60 Oz. 9-1/2" X 7-3/4" X 3-3/4"H
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BBO034MUP20 |
| Manufacturer Part # | BBO034MUP20 |
| Size | 9" |
| Material | Porcelain |
| Geometric Shape | Free Form |
| Type | General Usage |
| Height | 3.75" |
| Width | 8" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 4.4 lbs |
| UPC | 840291039279 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BBO034MUP20, Kiln® Bowl, 60 oz., 9-1/2" x 7-3/4" x 3-3/4"H, tall, porcelain, glazed finish, mushroom (Packed By: 2 Each Per Case)

