Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH china compartment plate and platters.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BBO021WHP22 china compartment plate and platters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BBO021WHP22 Pod Server 3-compartment 4 Oz. Per Bowl
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BBO021WHP22 |
| Manufacturer Part # | BBO021WHP22 |
| Compartments | 3 Compartment |
| Shape | Rectangular |
| Size | 12" |
| Construction | Porcelain |
| Height | 2.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 12" |
| Weight | 12.12 lbs |
| UPC | 840291013446 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BBO021WHP22, Pod Server, 3-compartment, 4 oz. per bowl, 12" x 4" x 2-1/2" overall, porcelain (Packed By: 6 Each Per Case)
