Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH metal tabletop baskets.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH BBK006PTI23 metal tabletop baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH BBK006PTI23 Wireware™ Bowl 5-1/2" Dia. X 2-1/2" Round
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | BBK006PTI23 |
| Manufacturer Part # | BBK006PTI23 |
| Shape | Round |
| Metal Type | Iron |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 4.19 lbs |
| UPC | 840291012036 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, BBK006PTI23, Wireware™ Bowl, 5-1/2" dia. x 2-1/2", round, hand-fused, powder-coated iron, patina (Packed By: 12 Each Per Case)
