Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH wood picks.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial disposables and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH AST016RDB83 wood picks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH AST016RDB83 Servewise® Disposable Knotted Picks 3-1/2" Bamboo
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | AST016RDB83 |
| Manufacturer Part # | AST016RDB83 |
| Wood Type | Bamboo |
| Size | 2" - 3" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 1.32 lbs |
| UPC | 840291017376 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, AST016RDB83, Servewise® Disposable Knotted Picks, 3-1/2", bamboo, red, Sepia (100 per bag) (Packed By: 12 Bag Per Case)
