Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH wood picks.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial disposables and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH AST014GOB82 wood picks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH AST014GOB82 Servewise® Disposable Picks 4-1/2" Gold Ball On Top
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | AST014GOB82 |
| Manufacturer Part # | AST014GOB82 |
| Wood Type | Wood (unspecified) |
| Size | 4" - 6" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1.98 lbs |
| UPC | 840291022462 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, AST014GOB82, Servewise® Disposable Picks, 4-1/2", gold ball on top, wood (100 picks per bag) (Packed By: 6 Bag Per Case)
