Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for FOH steak markers.
- Authorized FOH dealer, ensuring genuine commercial disposables and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock FOH AST006NAB82 steak markers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
FOH AST006NAB82 Servewise® Disposable Meat Marker Picks 3-1/2" Bamboo
| Manufacturer | FOH® |
|---|---|
| Model Number | AST006NAB82 |
| Manufacturer Part # | AST006NAB82 |
| Construction | Wood |
| Type | "Medium Rare" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 1.54 lbs |
| UPC | 840291010391 |
About this item
Product Details
Product Details
FOH®, AST006NAB82, Servewise® Disposable Meat Marker Picks, 3-1/2", bamboo, medium rare, (100 per bag) (Packed By: 6 Bag Per Case)
