Dormont RG752S36 3/4" Dia. 36" Reliaguard Standard
Dormont  |  MFG #: RG752S36  |  Item #: 2231957
Item: #2231957
Technical details
Manufacturer Dormont
Model Number RG752S36
Manufacturer Part # RG752S36
Height 11"
Width 12"
Depth 27"
Weight 0.73 lbs
Hazardous False
Product Type OEM
About this item
Product Details
Customer reviews
N/A
AllPoints Dormont