  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delivery to:
Why you’ll love it
Dormont 1650NPFS36 Coated Gas Connector 1/2" Mpt X 36"
Dormont  |  MFG #: 1650NPFS36  |  Item #: 1139492
Item: #1139492
Technical details
Manufacturer Dormont
Model Number 1650NPFS36
Manufacturer Part # 1650NPFS36
Height 1.2"
Width 1.5"
Depth 36"
Weight 1.2 lbs
Hazardous False
Country of Origin United States
Product Type OEM
About this item
Product Details
Dormont 1650NPFS36 1/2" Mpt/fpt X 36" Dormont Corrugated Stainless Steel, Polytec Hose For Stationary Equipment., Antimicrobial Pvc Coated Gas Connector.
Customer reviews
AllPoints Dormont