- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator D72N24M-FB-D 72 Inch Refrigerated Counter Drawer Sandwich Unit
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | D72N24M-FB-D |
| Manufacturer Part # | D72N24M-FB-D |
| Sections | 3 Section |
| Refrigeration | Self-contained, Rear Mounted |
| Access Type | Drawers |
| Exterior Finish | Stainless Steel Front, Top & Sides |
| Compressor Style | Front Breathing |
| Width (side - side) | 70" - 95" Wide |
| No of Drawers | 6 Drawers |
| Height | 40.88" |
| Width | 72" |
| Depth | 35" |