  • Fast shipping available on in-stock Connerton Cooking RLRB-23-17L countertop gas charbroilers
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
In Stock
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Connerton Cooking countertop gas charbroilers.
Connerton Cooking RLRB-23-17L Charbroiler Countertop Gas
Connerton Cooking  |  MFG #: RLRB-23-17L  |  Item #: 2188351
Item: #2188351
Technical details
Manufacturer Connerton
Model Number RLRB-23-17L
Manufacturer Part # RLRB-23-17L
Width (side - side) OA 13 - 18"
Control Type Manual Controls
Heating Source Lava Rocks
Height 13"
Width 17"
Depth 23"