Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china cups.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China ZCA PEC31 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China ZCA PEC31 Espresso Cup 3 Oz. 2-3/4" Dia. X 1-15/16"H
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | ZCA PEC31 |
| Manufacturer Part # | ZCA PEC31 |
| Stacking | Non-stackable |
| Construction | Porcelain |
| Height | 1.96" |
| Width | 2.75" |
| Weight | 2.03 lbs |
| UPC | 5034414327113 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, ZCA PEC31, Espresso Cup, 3 oz., 2-3/4" dia. x 1-15/16"H, with handle, porcelain, Art de Cuisine®, White (UK Stocked Item) (6 each per case)(order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)
