Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china saucers.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China WHVINSM 1 china saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China WHVINSM 1 Saucer 15Cm 5.91" Eco Glaze Finish
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | WHVINSM 1 |
| Manufacturer Part # | WHVINSM 1 |
| Construction | China (unspecified) |
| Shape | Round |
| Size | 5.5" To 5.99" |
| Width | 5.9" |
| Weight | 6.96 lbs |
| UPC | 5034414485288 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, WHVINSM 1, Saucer 15Cm, 5.91", Eco glaze finish, Churchill® Super Vit, Viana (US Stocked Item) (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)
