Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china cups.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China WH TU121 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China WH TU121 Tulip Cup 3.54" 12 Oz.
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | WH TU121 |
| Manufacturer Part # | WH TU121 |
| Stacking | Non-stackable |
| Construction | China (unspecified) |
| Height | 3.93" |
| Width | 3.54" |
| Weight | 2.2 lbs |
| UPC | 5034414490206 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, WH TU121, Tulip Cup, 3.54", 12 oz., Eco glaze finish, Churchill® Super Vit, Blends (US Stocked Item) (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)
