Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china saucers.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China WH TS 1 china saucers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China WH TS 1 Tea Saucer 5-1/2" Dia. Round
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | WH TS 1 |
| Manufacturer Part # | WH TS 1 |
| Construction | Ceramic |
| Size | 5.5" To 5.99" |
| Shape | Round |
| Width | 5.5" |
| Weight | 11.09 lbs |
| UPC | 5034414110494 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, WH TS 1, Tea Saucer, 5-1/2" dia., round, ceramic, Nova, Churchill® Super Vit, White (US Stocked Item)(24 each per case)(order per case only) (Packed By: 24 Each Per Case)

