Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China WH OBO71 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China WH OBO71 Bowl 7.80" Dia. X 2.00"H Organic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | WH OBO71 |
| Manufacturer Part # | WH OBO71 |
| Type | General Usage |
| Material | Ceramic |
| Size | 7" |
| Geometric Shape | Round |
| Height | 2" |
| Width | 7.8" |
| Weight | 13.18 lbs |
| UPC | 5034414495027 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, WH OBO71, Bowl, 7.80" dia. x 2.00"H, organic, ceramic, Opal, White, (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)

