Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China TDWHOBO71 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China TDWHOBO71 Bowl 7.80" Dia. Organic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | TDWHOBO71 |
| Manufacturer Part # | TDWHOBO71 |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Type | General Usage |
| Size | 7" |
| Width | 7.8" |
| Weight | 13.18 lbs |
| UPC | 5034410000000 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, TDWHOBO71, Bowl, 7.80" dia., organic, ceramic, Inked Tide, White, (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)