Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China TDGDBSD41 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China TDGDBSD41 Dip Pot 3.4" Eco Glaze Finish
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | TDGDBSD41 |
| Manufacturer Part # | TDGDBSD41 |
| Size | 3" |
| Geometric Shape | Round |
| Material | China (unspecified) |
| Type | Condiment |
| Height | 3.37" |
| Width | 3.4" |
| Weight | 3.75 lbs |
| UPC | 5034414489583 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, TDGDBSD41, Dip Pot, 3.4", Eco glaze finish, Churchill® Super Vit, Inked Tide (US Stocked Item) (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)
