Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China TDGDBSD21 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China TDGDBSD21 Dip Pot 2.75" Eco Glaze Finish
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | TDGDBSD21 |
| Manufacturer Part # | TDGDBSD21 |
| Size | 2" |
| Material | China (unspecified) |
| Geometric Shape | Round |
| Type | Condiment |
| Height | 1.57" |
| Width | 2.75" |
| Weight | 5.82 lbs |
| UPC | 5034414489590 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, TDGDBSD21, Dip Pot, 2.75", Eco glaze finish, Churchill® Super Vit, Inked Tide (US Stocked Item) (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)
