Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China TDBKWO291 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China TDBKWO291 Black Oblong Chefs Plates 11 5/8X5 7/8" Ceramic Churchill® Super Vit
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | TDBKWO291 |
| Manufacturer Part # | TDBKWO291 |
| Material | Ceramic |
| Size | 11.625" = 11-5/8" |
| Shape | Oblong |
| Height | 0.78" |
| Width | 6" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 9.16 lbs |
| UPC | 5034414480283 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, TDBKWO291, Black Oblong Chefs Plates 11 5/8X5 7/8", ceramic, Churchill® Super Vit, Tide, (6 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 6 Each Per Case)
