Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China TDBKTC261 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China TDBKTC261 Black Triangle Chefs Plate 10 3/8"X8" Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | TDBKTC261 |
| Manufacturer Part # | TDBKTC261 |
| Shape | Triangular |
| Material | Ceramic |
| Size | 10.375" = 10-3/8" |
| Width | 8.06" |
| Depth | 10.38" |
| Weight | 17.25 lbs |
| UPC | 5034414480320 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, TDBKTC261, Black Triangle Chefs Plate, 10 3/8"X8", ceramic, Churchill® Super Vit, Tide, (12 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 12 Each Per Case)
