Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China TDBKPLA11 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China TDBKPLA11 Plate 8.60"L X 5.00"W Oblong
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | TDBKPLA11 |
| Manufacturer Part # | TDBKPLA11 |
| Size | 8.600" = 8-3/5" |
| Material | Ceramic |
| Shape | Oblong |
| Width | 8.6" |
| Depth | 5" |
| Weight | 4.49 lbs |
| UPC | 5034414492156 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, TDBKPLA11, Plate, 8.60"L x 5.00"W, oblong, ceramic, Inked Tide, Black, (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)

