Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China TDBKPB221 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China TDBKPB221 Bowl 8.60" Dia. X 2.00"H Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | TDBKPB221 |
| Manufacturer Part # | TDBKPB221 |
| Material | Ceramic |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 8" |
| Type | General Usage |
| Height | 2" |
| Width | 8.6" |
| Weight | 12.65 lbs |
| UPC | 5034414492125 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, TDBKPB221, Bowl, 8.60" dia. x 2.00"H, ceramic, Inked Tide, Black, (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)

