Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China TDBKOW261 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China TDBKOW261 Black Organic Walled Plate 10 1/2" Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | TDBKOW261 |
| Manufacturer Part # | TDBKOW261 |
| Size | 10.500" = 10-1/2" |
| Rim Style | Deep Rim |
| Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Width | 10.5" |
| Weight | 11.99 lbs |
| UPC | 5034414480252 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, TDBKOW261, Black Organic Walled Plate, 10 1/2", ceramic, Churchill® Super Vit, Tide, (6 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 6 Each Per Case)
