Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China TDBKGE351 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China TDBKGE351 Black Chefs Geo Plate 13 3/4X7 1/4" Ceramic
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | TDBKGE351 |
| Manufacturer Part # | TDBKGE351 |
| Size | 13.750" = 13-3/4" |
| Material | Ceramic |
| Shape | Oblong |
| Width | 13.75" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 10.3 lbs |
| UPC | 5034414480801 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, TDBKGE351, Black Chefs Geo Plate, 13 3/4X7 1/4", ceramic, Churchill® Super Vit, Tide, (6 each per case) (US Stocked Item) (Packed By: 6 Each Per Case)
