Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China 0 - 8 oz china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China TDBKBSB61 0 - 8 oz china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China TDBKBSB61 Shallow Bowl 4.6" 7 Oz.
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | TDBKBSB61 |
| Manufacturer Part # | TDBKBSB61 |
| Size | 4" |
| Geometric Shape | Round |
| Material | China (unspecified) |
| Type | General Usage |
| Width | 4.6" |
| Weight | 5.92 lbs |
| UPC | 5034414489545 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, TDBKBSB61, Shallow Bowl, 4.6", 7 oz., Eco glaze finish, Churchill® Super Vit, Inked Tide (US Stocked Item) (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)
