Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China SWHSVP9 1 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China SWHSVP9 1 Plate 9" Dia. Round
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | SWHSVP9 1 |
| Manufacturer Part # | SWHSVP9 1 |
| Size | 9.000" = 9" |
| Shape | Round |
| Material | China (unspecified) |
| Width | 9.2" |
| Weight | 5.41 lbs |
| UPC | 5034414486353 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, SWHSVP9 1, Plate, 9" dia., round, Churchill® Super Vit, Stonecast®, Barley White, Profile (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)
