Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china platters.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China SWHSPLA21 china platters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China SWHSPLA21 Natural Organic Platter 10.25" Eco Glaze Finish
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | SWHSPLA21 |
| Manufacturer Part # | SWHSPLA21 |
| Construction | China (unspecified) |
| Shape | Oval / Oblong |
| Width | 10.25" |
| Depth | 5.87" |
| Weight | 6.78 lbs |
| UPC | 5034414489682 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, SWHSPLA21, Natural Organic Platter, 10.25", Eco glaze finish, Churchill® Super Vit, Stonecast (US Stocked Item) (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)

