Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China STUSXO111 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China STUSXO111 Chef's Plate 11 3/4 X 6" Oblong
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | STUSXO111 |
| Manufacturer Part # | STUSXO111 |
| Shape | Oblong |
| Size | 11.750" = 11-3/4" |
| Material | China (unspecified) |
| Width | 11.75" |
| Depth | 6" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 5034414486834 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, STUSXO111, Chef's Plate, 11 3/4 x 6", oblong, Churchill® Super Vit, Stonecast®, Truffle (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)
