Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China STUSWP261 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China STUSWP261 Plate 10 1/4" Dia. Round
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | STUSWP261 |
| Manufacturer Part # | STUSWP261 |
| Size | 10.250" = 10-1/4" |
| Shape | Round |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 0.8" |
| Width | 10.33" |
| Weight | 5.44 lbs |
| UPC | 5034414486841 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, STUSWP261, Plate, 10 1/4" dia., round, walled, Churchill® Super Vit, Stonecast®, Truffle (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)

