Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china bowls.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China STUSTRB91 china bowls
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China STUSTRB91 Lotus Bowl 9" Dia. Churchill® Super Vit
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | STUSTRB91 |
| Manufacturer Part # | STUSTRB91 |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 9" |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 2.28" |
| Width | 9.33" |
| Weight | 10.54 lbs |
| UPC | 5034414486889 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, STUSTRB91, Lotus Bowl, 9" dia., Churchill® Super Vit, Stonecast®, Truffle (12 each per case) (order per case only) (Packed By: 12 Each Per Case)

