Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Churchill China china plates.
- Authorized Churchill China dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Churchill China STUSOO351 china plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Churchill China STUSOO351 Plate 7.20"L X 13.67"W Oblong
| Manufacturer | Churchill China |
|---|---|
| Model Number | STUSOO351 |
| Manufacturer Part # | STUSOO351 |
| Shape | Oblong |
| Size | 13.666" = 13-2/3" |
| Material | Ceramic |
| Width | 7.2" |
| Depth | 13.66" |
| Weight | 10.31 lbs |
| UPC | 5034414495225 |
About this item
Product Details
Product Details
Churchill China, STUSOO351, Plate, 7.20"L x 13.67"W, oblong, ceramic, Churchill® Super Vit, Stonecast®, Truffle, (6 each per case) (order per case only) (Packed By: 6 Each Per Case)
